reede, 2. juuni 2017

Loomade olümpia!

Täna toimus meie lasteaias vanema vanuserühma "Loomade olümpia". Õues oli 6 punkti, mis lastel läbida tuli. Enne seda aga alustasime maja eest väikese rongkäiguga ning tegime väikese soojendusvõimlemise, et seejärel erinevate loomade punkte läbima asuda :)Rongkäik!

Võimlemine!
Punktid, mida läbima hakkame... Igas punktis saame läbitud ülesande eest templi:)
ESIMENE PUNKT: ORAVAD :)

Ülesandeks oli kaks palli rõnga sisse visata, esimene pall lähemale ja teine kaugemale.
TEINE PUNKT: SIILIPERE :)

Ülesandeks oli kartul maha panna ja üles võtta :)

KOLMAS PUNKT: LIBLIKAD :)

Mängisime mängu "Kägu": lugesime luuletust ning kui salm lõppes, jooksid lapsed vaba rõnga sisse. Samal ajal on aga "kägu" juba 2 pesa ära hõivanud, kuhu ta on oma munad munenud. Kes pesast ilma jääb, hakkab uueks käoks ning peab järgmine kord salmi lõppedes kõigepealt oma munad ära paigutama ning siis ka ise uue pesa leidma.
 NELJAS PUNKT: HUNDUD :)

Mängisime mängu "Ahne papagoi". Lastele paigutatakse 2 sabasulge ning üks laps hakkab papagoiks (saab endale keebi). Papagoi hakkab lapsi taga ajama ning endale sabasulgi koguma, tõmmates need laste pükste vahelt välja. Mängu lõpus loeme kokku, mitu sulge papagoi sai.Papagoi Sandra kogus tervelt 8 sabasulge! :)

Papagoi Aleksil kahjuks seekord sulgi saada ei õnnestunud :)

VIIES PUNKT: PÄÄSUKESED :)

Ülesandeks oli hüpata kaugust ning järgmine laps pidi hüppama sealt, kuhu esimene maandus jne. Lõpus vaatasime, kui kaugele me nii teatud aja jooksul jõudsime.KUUES PUNKT: ÖÖKULLID :)

Ülesandeks on hoida palli jalge vahel ning hüpata koos sellega ümber koonuse ja tagasi. Päris palju osavust ja tasakaalu nõudev ülesanne :)

Kõikidest punktidest on templid kokku kogutud :)Olümpia lõpuks veel üks tervislik amps! Ja tänukiri!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar